Wywrotka KOGEL

1 year ago

KOGEL to niemiecka marka, która zasłynęła z produkcji wysokiej jakości naczep i przyczep dostosowanych do transportu lokalnego i międzynarodowego. Tak naprawdę bez dobrej jakości naczep i przyczep transport nie mógłby istnieć. Nawet najlepszy ciągnik siodłowy nie jest w stanie być efektywnym bez dopiętej na swoje siodło naczepy. W ofercie marki Kogel znajdują się różnorodne przyczepy i naczepy. Jedną z najpopularniejszych jest wywrotka KOGEL.

 

Wywrotka Kogel – zalety

 

Wywrotka Kogel jest przyczepą, którą szczególnie upodobały sobie osoby pracujące na budowie bądź przewożące sypkie materiały. Wywrotka Kogel jest najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na załadowanie i rozładowanie różnorodnych materiałów. W przypadku budowy najczęściej wystarczy jedynie załadować koparką dane materiały na zamkniętą wywrotkę – to wszystko! Jest to przyczepa, która posiada obramowane zamknięcie i otwartą górę dlatego załadunek jest bardzo prosty i szybki. Jednak jak sam załadunek jest błyskawiczny, tak rozładunek trwa z reguły jedyne kilka sekund! Wszystko dzięki specjalistycznej hydraulice, która za pomocą jednego kliknięcia podnosi się ku górze. W ten sposób przyczepa wywrotki z jednej strony jest wyżej, a ze strony rozładunkowej niżej. Używając siły grawitacji cały sypki załadunek dosłownie spada na ziemię zostając wyładowany. Wywrotka Kogel najbardziej sprawdza się podczas wywozu gruzu, przewozu piasku, węgla czy innych mniej wartościowych materiałów. Jest to związane z otwartą górą, którą ewentualnie można przysłonić jedynie używając plandeki.

 

Firma Kogel oprócz wywrotek produkuje również wiele innych ciekawych przyczep i naczep – w tym naczep specjalistycznych! Są to izotermy/chłodnie, naczepy tradycyjne, naczepy typu low-deck czy też skrzynie.

 

Podsumowanie

 

Wywrotka Kogel jest bardzo przydatna w wielu segmentach przewozu. Wysokiej jakości przyczepy i naczepy Kogel można zakupić za uczciwą cenę u dealera DBK. To sprawdzony dealer, który nie oferuje kota w worku co może potwierdzić szerokie grono zadowolonych klientów.

Adalbert Cibor