Szczotki do odkurzaczy Beam

1 year ago

Posiadając własny odkurzacz trzeba dobrać do niego kilka najważniejszych akcesoriów. Wtedy będzie on mógł perfekcyjnie działać gwarantując użytkownikowi maksimum komfortu podczas każdej sesji. Efektywne odkurzanie jest jednym z najważniejszych procesów czyszczenia własnego mieszkania. Zbiera ono masę kurzu i zanieczyszczeń osadzających się na różnych powierzchniach. Jednak każdy odkurzacz potrzebuje wsparcia. Szczotki do odkurzaczy Beam są jednym z najlepszych dodatków w jakie można się zaopatrzyć.

 

Szczotki do odkurzaczy Beam – uniwersalność to podstawa

 

W wielu mieszkaniach powierzchnie bardzo się od siebie różnią. Jedne elementy zbudowane są z paneli, inne z kafelków, a jeszcze inne pokryte są dywanem, który również trzeba bardzo dokładnie wyczyścić. W takim wypadku fantastycznym wyborem będą uniwersalne szczotki do odkurzaczy Beam, które poradzą sobie na każdej powierzchni.

 

Uniwersalne szczotki do odkurzaczy Beam posiadają w swojej budowie różnorodne technologie, które umożliwiają im sprawne działanie na różnych powierzchniach. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas odkurzania łazienkowych kafelków, salonowych paneli czy dywanów znajdujących się w sypialni. Dodatek pasków elektrostatycznych w owych szczotkach jest fantastycznym mechanizmem, który jak nikt inny ułatwia całą pracę. Elektrostatyczne powierzchnie dodatkowo przyciągają wszystkie zanieczyszczenia gwarantując idealną powierzchnię wolną od włosów, sierści zwierząt czy też kurzu i roztoczy.

 

Uniwersalne szczotki posiadają również gumowe kółka, które sprawiają, że szczotki nie porysują nawet najdelikatniejszych powierzchni. Dodatek wysuwanego włosia sprawdzi się podczas czyszczenia paneli czy podłóg dodatkowo chroniąc je przed zarysowaniem. Dzięki temu owe szczotki stały się bardzo sprawdzonym i pewnych rozwiązaniem.

 

Dopasowanie

 

Uniwersalne szczotki do odkurzaczy Beam posiadają najpopularniejszy system mocowania, który wynosi od 32 do 38mm. Dzięki temu będzie pasował do naprawdę ogromnej ilości domowych odkurzaczy.

Adalbert Cibor