Efektywna telematyka dla firmy przewozowych

1 year ago

Systemy telematyczne zrewolucjonizowały branżę przewozową na wielu płaszczyznach. Wraz z czasem ze względu na rosnący popyt zaczęło powstawać coraz więcej systemów telematycznych. Dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych systemów telematycznych jest oprogramowanie Dbkfleetmanagement. To mój wybór programu do zarządzania flotą samochodów ciężarowych! Tak odpowiada szerokie grono klientów, którzy zaufali autorskiemu oprogramowaniu Grupy DBK. Co chwalą najbardziej?

Atuty systemu Dbkfleetmanagement

Dbkfleetmanagement to oprogramowanie, które umieszcza się w firmowych samochodach ciężarowych. Dokładnym miejscem jest komputer pokładowy pojazdu ciężarowego. Oprogramowanie odczytuje konkretne informację na temat stanu technicznego pojazdu na bieżąco informując przedsiębiorcę o raportach spalania, lokalizacji GPS samochodu czy też ewentualnych usterkach. Do najlepszych atutów, które wskazują użytkownicy oprogramowania warto również dołączyć formę korzystania z aplikacji.

Aplikacja mobilna systemu Dbkfleetmanagement jest możliwa do pobrania zarówno na system operacyjny iOS jak i Android. Dzięki temu każdy kierownik firmy przewozowej może analizować wszystkie najważniejsze parametry floty samochodów ciężarowych niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Wszystko z pozycji telefonu komórkowego! Jest to bardzo wygodne dla przedsiębiorców, którzy pracują zdalnie bądź hybrydowo. Dzięki temu mogą zabrać pracę do dowolnego miejsca. Przydaje się to również w przypadku delegacji, na które kierownicy firm TSL jeżdżą bardzo często.

Podsumowanie

Wraz z postępem technologicznym warto ułatwiać sobie życie. W przypadku systemu telematycznego przedsiębiorca nie tylko może odetchnąć, ale również poprawić funkcjonowanie całej firmy. Ważne jest aby wybrać system telematyczny, który został bardzo dobrze sprawdzony pod kątem awaryjności i przydatności. Bazując na opinii osób, które korzystały z wielu systemów telematycznych można z czystym sumieniem stwierdzić, że oprogramowanie telematyczne Dbkfleetmanagement jest w pełni godne polecenia.

Adalbert Cibor