Eko sztućce jednorazowe – skończ z produkcją plastikowych odpadów

3 years ago

Masz dość zaśmiecania środowiska po każdym grillu, imprezie rodzinnej, spotkaniu towarzyskim lub biznesowym? Postaw na jednorazowe sztućce ekologiczne firmy Slowpack. Dzięki używaniu w pełni biodegradowalnych i przyjaznych środowisku sztućców przyczynisz się do poprawy jakości naszej planety. Być może uda Ci się przekonać również innych do tego pomysłu i następna impreza odbędzie się już bez plastiku? Zacznij dawać dobry przykład i zacznij stosować Eko sztućce!

Sztućce jednorazowe – gwarancja zadowolenia

Wszystkie sztućce wykonane są z naturalnych materiałów nieszkodliwych dla środowiska. Oferujemy takie wyroby jak, m.in.: noże (drewniane, C-PLA, otrębowe, bambusowe, papierowe), widelce (drewniane, C-PLA, otrębowe, bambusowe, papierowe), łyżki (drewniane, C-PLA, otrębowe, bambusowe, papierowe), drewniane patyczki do przekąsek, mieszadełka (bambusowe, papierowe, drewniane), patyczki do steków, chińskie pałeczki, szczypce do przekąsek, wykałaczki. Wszystkie sztućce są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Cechują się również optymalnymi wymiarami oraz lekkością, co podniesie komfort spożywania posiłków. Widelce, łyżeczki czy noże jednorazowe sprawdzą się doskonale w każdym miejscu niezależnie, czy chcemy zjeść obiad w domu, wykwintną potrawę w  restauracji, czy wypić herbatę podczas pikniku. Naturalne materiały zapewniają dużą trwałość oraz elastyczność, co dodatkowo podnosi komfort użytku. Poza niezaprzeczalnym argumentem, jakim jest ochrona środowiska, są to produkty po prostu lepsze jakościowo od kiepskich wiotkich i kruchych sztućców plastikowych

Eko sztućce i inne ekologiczne produkty SlowPack.

Sztućce jednorazowe biodegradowalne ze sklepu SlowPack to z jednej strony gwarancja wysokiej jakości, a z drugiej niska cena za wszystkie wyroby. Eko sklep SlowPack oferuje całą gamę produktów ekologicznych przyjaznych środowisku, posiadających specjalne Eko certyfikaty. Na stronie sklepu znajdziesz pakiety sztućców, w bardzo przystępnych cenach zaczynających się już od kilku złotych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ekologicznymi produktami naszego sklepu – Opakowania biodegradowalne Slowpack i nie tylko.

 

Adalbert Cibor