Zestawy mebli na taras – idealny kącik wypoczynkowy

2 years ago

Jakie zestawy mebli na taras zapewnią nam wysoki komfort i wygodę? Wśród licznych propozycji producentów z pewnością znajdziemy wiele interesujących kompletów, które zachwycą nas designem, kolorem, trwałością.

Zestawy mebli na taras – dopasuj je do przestrzeni!

Szukając idealnych mebli tarasowych przede wszystkim pamiętajmy o tym, aby były one dopasowane do przestrzeni jaką dysponujemy. Zestawy mebli na taras, który nie jest duży powinny składać się z kilku wygodnych foteli i stolika kawowego. Na większych tarasach i w ogrodach możemy pozwolić sobie na sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele wiszące. Ważne jest, aby zestawy mebli na taras były zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych oraz wilgoci. W tym celu producenci wykorzystują wysokiej klasy materiały, takie jak technorattan.

Technorattanowe zestawy mebli na taras

Technorattan to ceniony produkt od wielu lat – zestawy mebli na taras wykonane z technorattanu odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych, wilgoć. Plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rotang, przez co jest prawdziwą ozdobą każdego miejsca wypoczynkowego. Technorattan posiada strukturę, która nie chłonie wilgoci czy brudu, dlatego takie meble bez trudu wyczyścimy przed sezonem wiosennym. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo.

Parasole ogrodowe i zestawy mebli na taras

Aby cieszyć się piękną pogodą latem nie wystarczą zestawy mebli na taras – warto także kupić piękny parasol ogrodowy, który pozwoli nam skryć się w cieniu przed największymi upałami. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają kilka punktów regulacji i możliwość dopasowania kąta padania cienia do naszych potrzeb.

Adalbert Cibor