Trzy rzeczy, które odmienią nasz ogród

Trzy rzeczy, które odmienią nasz ogród

5 years ago

Słowa i rzeczy zmieniają świat. Ten odległy, ale i ten nam najbliższy. Mogą zmienić także dom i ogród. Słowa kształtują naszą wyobraźnię i wprowadzają nową jakość do naszego myślenia. Rzeczy zmieniają nasze otoczenie i przynoszą konkretne rozwiązania. Mogą przy tym być wyszukane i dekoracyjne. Spełniają wówczas wymogi, jakie stawia nowoczesna sztuka użytkowa przed atrakcyjnym przedmiotem.

Fotel wiszący

Rzeczą, która na pewno odmieni nasze życie ogrodowe jest fotel wiszący. Możemy postawić go w dowolnym miejscu w domu czy w ogrodzie. Najlepiej prezentuje się zawieszony na drzewie. Wnętrze fotelu możemy wyłożyć przyjemnymi poduszkami, które zwiększą efekt idealnego wypoczynku.

Ten mebel ma charakter wielofunkcyjny. Jest trochę fotelem, trochę huśtawką. Możemy wykorzystywać go dowolnie. Jako fotel służący do wypoczynku czy nawet do pracy w wyjątkowo miłych warunkach. Jako huśtawkę, na której oderwiemy się lekko od ziemi i oddamy doznaniom przypominającym te z czasów dzieciństwa.

Palenisko gazowe

Nowoczesność lubi proste rozwiązania i prosty design. To właśnie cechy paleniska gazowego, które wygląda jak elegancki mebel, a jest przy tym bardzo praktyczne. Bezpieczne palenisko gazowe to alternatywa dla ogniska. Otrzymujemy płomień bez iskier i dymu.

Baldachim ogrodowy

Ten przedmiot pozwoli nam zorganizować miejsce do luksusowego wypoczynku tam, gdzie chcemy, w wybranym fragmencie ogrodu. Pomoże także bawić się i odpoczywać na zewnątrz mimo niesprzyjającej pogody.

Garden Space proponuje na przykład piękne baldachimy z technorattanu. Góra takiego baldachimu zrobiona została z poliestru impregnowanego teflonem. Chroni on skutecznie przed promieniami słonecznymi oraz delikatnym deszczem. Lekki stelaż aluminiowy sprawia, że baldachim można łatwo przenosić w dowolne miejsce.

Adalbert Cibor