Nowoczesny stół z krzesłami na taras

2 years ago

Czy wiesz, że zwykły stół z krzesłami na taras może całkowicie zmienić Twoją przydomową przestrzeń? Obecnie topowi producenci oferują nam wiele interesujących zestawów meblowych, wśród których meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych. Na co zwracać uwagę podczas wybierania stołu i krzeseł na taras czy do ogrodu?

Zestaw technorattanowy – stół z krzesłami na taras

Wśród najczęściej rekomendowanych i polecanych mebli ogrodowych wymienia się stół z krzesłami na taras, które wykonane są z technorattanu. Zestaw taki z pewnością sprawdzi się nie tylko na tarasach, ale też na niewielkich balkonach. Decydując się na niewielki stolik i 2-3 krzesła bez trudu stworzymy miejsce odpowiednie do podawania kawy, czytania książek, relaksu czy nawet pracy. Technorattanowy stół z krzesłami na taras to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości. Nowoczesne meble technorattanowe odznaczają się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo jakim jest technorattan nie chłonie wilgoci, kurzu, a jego czyszczenie wymaga przetarcia powierzchni mebla wilgotną ściereczką. Niska waga elementów kolekcji technorattanowych wynika z zastosowania konstrukcji aluminiowej. Aluminiowe stelaże są malowane proszkowo – oznacza to, że są one zabezpieczone przed wilgocią i rdzą.

Ochrona mebli w okresie jesieni i zimy

Chcąc, aby stół z krzesłami na taras jak najdłużej cieszyły nasze oczy warto zastanowić się w jaki sposób chronić je przed wilgocią i kurzem w okresie jesieni i zimy. Dzisiaj jednym z najbardziej rekomendowanych rozwiązań są nowoczesne pokrowce ogrodowe, które szczelnie zakryją nasze meble i pozwolą na ich ochronę. Pokrowce posiadają gęsty splot, który pozwala na swobodną wymianę powietrza. Dzięki temu na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć.

Adalbert Cibor