Meble kuchenne dostosowane do Twoich potrzeb

Meble kuchenne dostosowane do Twoich potrzeb

4 years ago

Pierwszym etapem remontu lub projektowania kuchni od podstaw jest podjęcie decyzji o rodzaju zabudowy. Mimo tego, że sklepy meblowe mają obecnie bardzo wiele do zaoferowania, to część z nas w dalszym ciągu decyduje się na zamówienie kuchni na wymiar, tworzonej od podstaw według indywidualnego projektu. Jakie są zalety obu rozwiązań? Sprawdź!

Meble na wymiar – warto?

Zamawiając kuchnię na wymiar, możemy dokładnie sprecyzować nasze oczekiwania. Zaprojektowanie kuchni od zera sprawdzi się szczególnie dobrze w pomieszczeniach o nieregularnym układzie, który uniemożliwia dobranie klasycznej zabudowy lub tych wyjątkowo małych, które wymagają użycia specyficznych rozwiązań. Niestety, zamówienie mebli na wymiar ma również minusy. Decyzja zamówienia mebli wiąże się ze sporymi wydatkami, koniecznością wykonania bardzo szczegółowych pomiarów (po zamówieniu mebli dokonanie ewentualnych poprawek często jest niemożliwe) oraz uzbrojeniem się w cierpliwość, gdyż proces realizacji zamówienia jest znacznie dłuższy niż w przypadku kupna gotowej zabudowy.

Meble modułowe – kuchnie narożne, klasyczne, nowoczesne…

Ciekawą alternatywą dla mebli na wymiar są meble modułowe. Czołowi producenci proponują komplety składające się z wielu komponentów o zróżnicowanej budowie, kształcie i wielkości. Rozbudowane kolekcje pozwalają dowolnie łączyć elementy, tworząc zestaw skrojony na miarę indywidualnych potrzeb. Kuchnie narożne, minimalistyczne szafki o wysokim połysku, kuchnie skandynawskie albo w stylu angielskim… Wybór jest naprawdę szeroki! Najciekawsze propozycje znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

Adalbert Cibor