CO DAJE PROGRAM HOTELOWY W PEŁNI ZINTEGROWANY Z BOOKING.COM?

4 years ago

Hotelarze imają się najrozmaitszych sposobów, żeby wybierających się na urlop bądź inny typ wypoczynkowego wyjazdu przyciągnąć właśnie do siebie. Jednym z nich niewątpliwie jest maksymalne uproszczenie procesu rezerwacji. Coraz więcej osób woli załatwić pobyt przez internet, właśnie przez booking.com lub podobny serwis, zamiast dzwonić na recepcję. Zintegrowany program hotelowy pozwala gospodarzom w pełni zapanować nad internetowymi kanałami sprzedaży.


Zmora overbookingu

Bez takiego samodzielnego, automatycznie i natychmiastowo wysyłającego wszelkie dane do bookingu systemu byłoby to zwyczajnie niewykonalne. Gdyby zadanie bieżącego uzupełniania extranetu powierzać recepcjoniście, trzeba liczyć się z tym że potrwa to parę minut, w trakcie których istnieje ryzyko że ktoś zabukuje zajęty już pokój w bookingu, gdzie ciągle figurował jako wolny. I wtedy jedną rezerwację trzeba odwołać, co jest dla hotelarza przykre w skutkach: zarówno wizerunkowych, jak też finansowych.

A wystarczyłoby..

Stosowanie programu i wbudowanego channel managera, żeby całkowicie zapomnieć o takim zjawisku jak overbooking. Komputerowy system sam zajmie się wszystkimi rezerwacjami, które będą spływać z bookingu i pozostałych kanałów sprzedaży w internecie. Z kolei recepcjoniści na miejscu wszystkie informacje otrzymają dosłownie w parę sekund – jak nie szybcie

Adalbert Cibor