Aktywny wspólny wyjazd

4 years ago

Jeśli idzie o weekendy we dwoje, nie zawsze przecież muszą być spędzane jedynie na romantycznych spacerach i trzymaniu się za rączki, a także spijaniu sobie z dziubków. Nie każdy też jest romantykiem, nie każdemu więc taka forma spędzania wspólnego czasu będzie odpowiadała. Na szczęście nad morzem można znaleźć wiele ciekawych miejsc, za pomocą których czas można spędzić naprawdę aktywnie.

Rowery dla miłośników szybkiego podziwiania

Tereny nadmorskie są wręcz stworzone weekendów we dwoje, do jazdy na rowerze – kilometrowe trasy rozciągające się najczęściej lasami wzdłuż wybrzeża to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników rowerów. Można tutaj znaleźć także ogromne tereny do spacerowania – na przykład plażą do okolicznych miejscowości, których nie brakuje. W Rewalu można wejść i podziwiać także widoki z platformy widokowej, jedynej w swoim rodzaju.

Odpoczynek w Rewalu

Po naprawdę bardzo aktywnym dniu potrzebna jest odpowiednia regeneracja, Rewal-noclegi może zapewnić jedynie dobrej klasy pensjonat, w ofercie którego znajdziesz cały szereg różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz na przykład masaży. Tutaj więc w dzień będziesz spalać kalorie, a wieczorem – regenerować siły.

Adalbert Cibor