Łańcuszki srebrne czy złote? Co wybrać?

2 years ago

Łańcuszki srebrne czy może złote? A gdyby tak zafundować sobie srebrną bransoletkę? Z takim dylematami zmagają się czasami panie, które znalazły się w sklepie z biżuterią i nie bardzo wiedzą, na co mają się zdecydować. Mowa tutaj oczywiście o tych przedstawicielkach płci pięknej, które preferują biżuterię, bo przecież jest całe mnóstwo kobiet, które nie nosi absolutnie żadnych ozdób.

Każdy z nas jest inny i w związku z tym ma swoje gusta i preferencje i niech tak zostanie

Gdyby wszyscy byli jednakowi, świat stałby się po prostu nudny. Tak więc jedni preferują łańcuszki srebrne, inni wybierają wyłącznie ze złota, a jeszcze inni noszą całe mnóstwo pierścionków. Ważne jest przecież, aby zawsze dobrze się czuć w tym, co nosimy. Tak jest zarówno z ubraniami, jak i z biżuterią. Każdy z nas ma inny styl i co innego na siebie zakłada.

Modna biżuteria

Jeśli już jesteśmy przy biżuterii srebrnej, to nie trzeba chyba nikomu uświadamiać, że współcześni jej projektanci dosłownie prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej oryginalnych ozdób. Łańcuszki ze srebra, czy jak kto woli łańcuszki srebrne, to już dzisiaj rzeczy, które nie robią wrażenia. To taka podstawa, którą powinno się mieć w swojej szkatułce z biżuterią. Do tego koniecznie trzeba jeszcze systematycznie dokładać nowe ozdoby, które akurat są na czasie. Oczywiście nie zawsze te nowości odpowiadają naszemu poczuciu estetyki i w związku z tym nie należy przecież kupować niczego na siłę, bo nie o to chodzi. Gdyby jednak nam się coś spodobało, warto od czasu do czasu odświeżyć swoją biżuterię. Zawsze to sposób na poprawienie sobie nastroju.

Adalbert Cibor