Jak transportować piwo?

1 year ago

Na terenie Polski wzrasta konsumpcja piwa, co ma związek zarówno z rozwojem dużych koncernów piwowarskich, jak i z powstawaniem licznych browarów rzemieślniczych. Zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa, które specjalizują się w produkcji piwa, potrzebują w odpowiedni sposób transportować butelki z piwem własnej produkcji, aby te mogły szybko i bezpiecznie dotrzeć do klientów.

Transport butelek piwa

Piwo przewożone jest najczęściej przez duże samochody ciężarowe. Metalowe puszki powinny zostać zabezpieczone w odpowiedni sposób przed uszkodzeniami mechanicznymi, aby ich powierzchnia nie uległa odkształceniu. To szklane butelki są jednak narażone na ryzyko rozbicia, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia części transportu. Na drodze występują liczne wyboje, a zmiany prędkości, również mogłyby przyczynić się do uszkodzenia butelek. To właśnie z tych powodów szklane butelki z piwem są przewożone w specjalnych skrzynkach. Skrzynka piwa cena to doskonały wybór zarówno dla małych, jak i dla dużych browarów.

Jaka skrzynka do przewozu piwa?

Największą popularnością zdecydowanie cieszą się butelki piwa, które wytwarzane są z plastiku. Tego rodzaju krata piwa cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu jest to ekonomiczne i wysoce opłacalne rozwiązanie. Na szczególną uwagę zasługuje również niewielka waga, jaką odznacza się skrzynka do piwa. Taka skrzynka pozwoli upewnić się, że waga transportu nie przekroczy maksymalnego pułapu, co stanowi gwarancję oszczędności na transporcie.

Znakowanie skrzynek piwa

Przyjęło się, że nawet skrzynki do piwa małego browaru jest w odpowiedni sposób oznakowana. W marketingu bardzo ważne jest wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni do reklamy, a powierzchnia skrzynki do piwa jest właśnie tego rodzaju powierzchnią. Skrzynka do piwa może zostać oznakowana z wykorzystaniem różnych metod nadruku. Oczywiście krata piwa cena zwykłego znakowania jest najniższa, jednak taki nadruk z czasem może zatracić swoją pierwotną estetykę. Zdecydowanie trwalszym rozwiązaniem jest wybór specjalistycznej etykiety IML. Skrót IML oznacza, że etykieta ta jest wtapiana w skrzynkę. Skrzynka piwa cena wtopionej etykiety nie jest dużo wyższa od ceny wykonania klasycznego nadruku, a rozwiązanie to dopuszcza zdecydowanie wyższą trwałość i dodatkowo przyciąga uwagę klienta niecodziennym efektem.

Adalbert Cibor