Góry dla zakochanych

2 years ago

W górach można się zakochać bez dwóch zdań, ale piękne widoki czasem pomagają również rozniecać uczucia w osobach, które chcielibyśmy, żeby były dla nas najbliższe. Właśnie z tego względu większość weekendów dla dwojga ma miejsce w najbardziej malowniczych, górskich zakątkach, skąd doskonale można zaczynać przygody długie jak samo życie.

Jakie miejsca najlepiej wybierać?

Ano takie, które będą odpowiadać wam obojgu, blisko atrakcji, jakimi jesteście zainteresowani i które są z wami w jakiś sposób związane. Jeśli ma to być niespodzianka, możecie zdecydować się na przykład na coś mocno uniwersalnego dla zakochanych, co znajdziecie w Karpaczu – Młynek Miłości, zapewniający dozgonne uczucie dla was.

Karpacz noclegi – co będzie najodpowiedniejsze?

Takie wyjazdy zawsze wymagają odpowiedniej oprawy, również w kwestii znalezienia właściwego miejsca noclegowego. Jeśli ma być przytulnie, romantycznie i z klimatem, najlepszy będzie cichy pensjonat, schowany gdzieś pośród zieleni w lecie, a zimą pośród malowniczych zasp. W takich miejscach będziecie mogli poczuć się, jakbyście byli jedynymi ludźmi na całym świecie. Tutaj także możecie zjeść romantyczną kolację przy świecach w waszym przytulnym apartamencie.

Adalbert Cibor